Futboll La Liga Sport

Është një nga lojtarët më të mirë në Botë, por në Playstation nuk ka besim te vetja

Mund të jetë një nga lojtarët më mirë në historinë e futbollit, por në Playstation Leo Messi nuk zgjedh asnjëherë skuadrat ku luan dhe ai, Barcelona apo Argjentina.

Është mbrojtësi argjentinas i Uest Hemit, Pablo Zabaleta ai që ka rrëfyer këtë sekret të Messit, në një intevistë të dhënë për mediat argjentinase.

“Është shumë e çuditshme por ai zgjedh gjithmonë Çelsin. Nuk e kam parë asnjëherë të luajë me Barcelonën”, ka thënë Zabaleta.

Related posts

PANUCCI BËHET ME DHIMBJE KOKE/ ABRASHI lë pas dëmtmin, por përfundon në…

Isa.Autor

BLERJA MË E SHTRENJTË NË HISTORI TË KLUBIT/ Bajerni ofertë “faraonike” për sulmuesin e Realit (FOTO)

Delo.autor

SHKËLQEN NË PREMIER LEAGUE/ Sulmuesi shqiptar shënon një gol “magjik” ndaj Manchester Cityt (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment