Futboll Sport

EUROPA LEAGUE/ 70 ultras qipriotë kërkojnë të “pushtojnë“ Laçin (VIDEO)

Pak minuta para startit të ndeshjes së kthimit Laçi-Anorthosis (17:00), kanë mbërritur në qytetin e Laçit rreth 70 ultras të skuadrës qipriote.

Të ndarë në dy autobusa, gjatë rrugës ata kanë kënduar në kor me fjalët: “Dopio fitore në Shqipëri“. Një video ka qarkulluar pak më parë në mediat qipriote, teksa tifozë të Anorthosis po shkonin drejt stadiumit. Në dispozicion ishin 150 bileta, por vetëm 70 ultras kanë udhëtuar nga Qipro.

Related posts

LIVE/ “Ndizet” kampionati mes Vllaznisë dhe Tiranës në “Loro Boriçi”

Delo.autor

Spekulimet për kalimin te Interi, agjenti i Lobotkas mohon gjithçka

Q.Autor

DISFATA ZHGËNJYESE NË CHAMPIONS/ Ish-mesfushori ka këtë mesazh për Juventusin: Kur një ëndërr… (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment