Futboll Sport

EUROPA LEAGUE/ Prishtinës nuk i mjaftojnë 90 minuta, shtesat vendosin për fituesin

Takimi mes Prtishtinës dhe Fola-s ka pëfunduar 0-0 në 90 minutat e kohës së rregull. Nisur nga takimi i parë që ka përfunduar 0-0, do të duhet që të dyja skuadrat të luajnë dhe minutat shtesë për të vendosur për fituesin.

Edhe pse rastet nuk kanë munguar, Prishtina do të duhet të zbresë sërish në fushë për të luajtur dhe shtesat. Shpresat janë të mësha që të kalojnë në turin tjetër të Europa Leagues, por gjithçka do të mësohet në fund të takimit, pasi shtesat të kenë përfunduar.

Related posts

PAS HUMBJES NDAJ LAÇIT/ Ramadani: Kishim raste, por nuk shënuam. Ja si mund të marrë pikë Egnatia

Delo.autor

RIKTHIMI NË FUSHË ME REALIN/ Mbrojtësi: Emocion i veçantë, kemi grup të mrekulleshëm

F.autor

E BUJSHME NGA SPANJA/ Juventus kërkon të “rrëmbejë” mesfushorin e Premier League…

Delo.autor

Leave a Comment