Futboll Gossip Sport

Federica Nargi/ Modelja shkëlqen me format e saj BOMBASTIKE në Mykonos (FOTO)

Destinacioni i saj i preferuar është ishulli i famshëm grek, Mykonos. Edhe këtë verë ka udhëtuar bashkë me partnerin e saj futbollist, për të shfrytëzuar pushimet verore me përfundimit e sezonit futbollistik.

Po flasim me Federica Nargin dhe Alessandro Matrin, çiftin e famshëm italian, që tërheq gjithmonë vëmendjen e mediave rozë.

Modelja 28-vjeçare shfaqet në formë të shkëlqyer në plazhet e Mykonos pavarsisht se është bërë nënë e një vajze vetëm rreth 2 vite më parë. Mykonos mbetet destinacioni më i preferuar i personazheve të njohura të showbizit.

Related posts

SUPER SFIDA NDAJ PARTIZANIT/ Shehi: Derbi është i rëndësishëm, njëlloj sikur luhet java e parë e kampionatit

Delo.autor

Reali publikon listën e lojtarve kundër Juventusit

Sadik.Autor

FORMACIONI I MUNDSHËM/ Sot miqësorja me Uellsin, ja si do t’i rreshtojë Panucci kuqezinjtë në fushë

Isa.Autor

Leave a Comment