Futboll Sport

FRANCA APO KROACIA/ Trofeu i botërorit sapo ka arritur në Luzhniki (FOTO)

Finalja e Kampionatit Botëror do të zhvillohet sot nga ora 17:00 në mes të Francës dhe Kroacisë, ku këto dy skuadra do të luftojnë deri në fund për ta marrë trofeun e famshëm.

Trofeu është i gatshëm dhe është sjellë në stadiumin ‘Luzhniki’ në Moskë, ku do të zhvillohet finalja e madhe.

Related posts

SFIDA NDAJ INTER NË CHAMPIONS/ Zidane: Ne e dimë se sa i rëndësishëm është kapiteni Ramos, por…

Delo.autor

ISHIN NË HELIKOPTERIN E KOBE BRYANT/ Kush është familja që u shua dhe askush nuk po flet për të (FOTO)

Delo.autor

BAYER LEVERKUSEN-JUVENTUS/ Sarri me “artileri” të rëndë në këtë ndeshje (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Leave a Comment