Futboll Gossip Sport

Gruaja e lojtarit të Mançester Junajtid merr VENDIMIN e PAPRITUR, bëhet… 

Gruaja e lojtarit të Mançester Junajtid, Kris Smolling, ka kaluar nga një mishngrënëse në një vegjetariane.

Sam, që u martua me lojtarin me një dasmë madhështore në liqenin e Komos, është e njohur në Angli, teksa shfaqet shpesh në televizionet vendëse duke prezantuar emisione gatimi.

Related posts

(VIDEO) ‘Shokohet’ United, Burnley dyfishon rezultatin në ‘Old Trafford’

Q.Autor

PROVOKUESE ME TË BRENDSHME/ Zonja Pellè bëhet gati për një udhëtim ndryshe (FOTO)

Isa.Autor

KAMPIONATI/ Emocionet dhe leksionet nga “Euro 2020”

Delo.autor

Leave a Comment