Futboll Premier League Sport

Hedhje FANTASTIKE në pishinë, Aubamejang dhuron SPEKTAKËL (FOTO+VIDEO)

Pierr Emrik Aubamejang ende pa filluar sezonin ka filluar të bëjë provat për të festuar.

Sulmuesi i Arsenal është me ekipin e tij në Malajzi ku janë duke kryer fazën përgatitore, dhe është shfaqur në pishinë duke dhuruar spektakël. Ai hidhet në pishinë duke bërë një saltro mbrapsht.

Fotot e siguruara nga “Daily Mail” tregojnë në sfond edhe Mkitarianin i cili shikon veprimin e lojtarit nga Gaboni. Hedhja e tij akrobatike është pjesë e festës së tij kur ai shënon gol.

 

Related posts

ORË VENDIMTARE/ Ofertë joshëse: AJETI zbret një kategori më poshtë

Isa.Autor

ËSHTË ZYRTARE/ Pogba prezantohet tek ekipi i ri! (FOTO)

Delo.autor

Dëshira e Les Herbiers nuk mjafton, PSG fiton Kupën e Francës

Sadik.Autor

Leave a Comment