Futboll Seria A Sport

Hysaj në fazë përgatitore, por ka një vizitë të veçantë në stërvitje (FOTO)

Mbrojtësi i Kombëtares sonë, Elseid Hysaj është nën urdhërat e Ançelotit. Ekipi po përgatitet për fillimin e Seria A. Seancat stërvitore të Napolit kanë një vëmendje të madhe nga tifozët, sidomos pas marrjes së drejtimit të ekipit nga italiani.

Kësaj here për të parë stërvitjen ishte ish-zëvendës trajneri i kombëtares sonë, Paulo Tramezani. Të gjithë kërkojnë të marrin nga eksperienca e Ançelotit dhe ish-trajneri i Sionit nuk mund ta humbiste këtë mundësi. Pas seancës stërvitore, Hysaj dhe Tramezani patën një bisedë. Ky i fundit vazhdon të ketë një raport të shkëlqyer ne futbollistët e Shqipërisë.

Related posts

Te Napoli vjen një mbrojtës i djathtë, rrezikohet Hysaj

Q.Autor

Shtutgarti nuk ndalet në merkato/ Klubi gjerman siguron 2 blerje në një ditë

Isa.Autor

E BUJSHME/ IBRA mendon rikthimin në EUROPË, do të jetë shok skuadre me mbrojtësin KUQEZI

Isa.Autor

Leave a Comment