Futboll Sport

JO VETEM RONALDO DHE MESSI/ Gola spektakolar shënojnë edhe mbrojtësit (VIDEO)

Të shënosh gol është një ndjenjë fantastike për çdo lojtarë, të mrekullosh publikun me gola sinjikativ është një moment i paharruar për gjithë secilin. Në seancat stërvitore lojtarët mundohet të tregojnë edhe aftësitë e tyre prej goleadori.

Më poshtë është një video ku tregohet qartë nuhatja që kanë mbrojtësit për të shënuar. Në këtë listë nuk mungojnë emrat si Ramos, Guerrero, Boateng apo Kulibali.

Përgatiti:AlpeNews.al

These defenders know how to put on a show

These defenders know how to put on a show 😮10 defenders who have scored insane goals 🔥

Gepostet von Oh My Goal – Asia am Samstag, 28. Juli 2018

Related posts

E PABESUESHME/ Shikoni momentin kur “Jashtëtokësori” humbet një rast të artë nga pika e bardhë (VIDEO)

Delo.autor

LIVE/ Luhet ndeshja Kukësi-Laçi. Rezultati 1-1

Delo.autor

Alarmi i mjekut: Jemi në një katastrofë me dopingun, Jashanica është viktimë

Q.Autor

Leave a Comment