Futboll Gossip Seria A Sport

JOSHËSE DHE MAHNITËSE/ Oriana Sabatini, “MUZA” e re e Paulo Dybalas (FOTO)

Paolo Dybala i tha lamtumirë Antonella Cavalierit vetëm pak muaj më parë, por nuk ka humbur kohë për të gjetur një partnere të re.

Sulmuesi argjentinas është fejuar me modelen, aktoren dhe këngëtaren amerikano-jugore, Oriana Sabatini.

20-vjeçarja është bërë e njohur në rolin e Azul në telenovelën “Aliados”. Ajo është mbesa e ish-tenistes Gabriela Sabatini.

Related posts

FOTO E TRISHTË/ Eleminimin e Argjentinës dhe Portugalisë nuk e perjeton vetëm Messi dhe Ronalos, por edhe…

Sadik.Autor

UEFA bën zyrtare oraret: Partizani në pikë të vapës, Laçi pa tifozë

Sadik.Autor

Itali-Holandë/ Sfida që pritet të dhurojë spektakël dhe mesazhe për trajnerët 

Sadik.Autor

Leave a Comment