Futboll Gossip Seria A Sport

JOSHËSE/ Ja pse tifozët e Napolit presin me padurim blerjen e Arias (FOTO)

Te Napoli janw në ankth për blerjen e Santiago Arias nga PSV Eindhoven, për të mbyllur një herë e mirë problemet në mbrojtje.

Por futbollisti kolumbian nuk do të jetë i vetëm në “San Paolo”. Bashkëshortja e tij, Karin Jimenez, është gati ta ndjekë dha mbështesë në çdo hap në karrierën e tij. 

Te Napoli duhet t’i sigurojnë një vend në tribunën VIP, aty ku modelja kolumbiane do të ketë shumë për të treguar. Mjafton të shohësh këto foto për të kuptuar se Arias është i “kompletuar” në çdo aspekt.

Related posts

MESSI E QUAJTI EKIP MË TË DOBËT PA RONALDON/ Vjen kundërpërgjigjia e trajnerit Lopetegui

Isa.Autor

Bregu prezantohet tek Skënderbeu: Objektivi primar është fitimi i titullit kampion

Isa.Autor

I MARTUAR DHE ME 3 FËMIJË/ Befason ish futbollisti shqiptar: Më vjen keq kur s’më ngacmojnë (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment