Futboll Seria A Sport

KALENDARI I SERIE A/ Përcaktohet data e derbit INTER-MILAN (FOTO)

Tifozët e futbollit e kanë mësuar përballjen e parë të derbit Inter-Milan në sezonin e ri. Federata e Futbollit të Italisë ka bërë tërheqjen e shortit për sezonin e ri në Serie A.

Përballja e parë derbi mes Interit dhe Milanit do të jetë në javën e nëntë, më 21 tetor. Ndeshja e kthimit me Milanin si vendas, do të zhvillohet më 17 mars të vitit 2019.

 

Related posts

VAN DIJK ZBULON SE ISHTE PRANË VDEKJES/ Kishte shkruar edhe testamentin: Lekët i shkonin…

Delo.autor

MOMENT I SIKLETSHËM/ Mamaja i futet në dhomë kur po fliste me një fans (VIDEO)

Delo.autor

10 GOLA NË 24 NDESHJE/ Klubi i njohur italian hyn në garë për Rashicën

Delo.autor

Leave a Comment