Futboll Seria A Sport

Manchester United interesohet prej kohësh, Spalletti merr vendimin për Ivan Perisiç

Skuadra e Manchester United është prej kohësh e interesuar për Ivan Periziç, i cili bëri një paraqitje shumë të mirë në Botëror këtë në Rusi. Megjithatë për të shuar zërat është darhu ndërhyrja e trajnerit Luçiano Spalletti, i cili në një prononcim për mediat është shprehur se lojtari nuk e dëshiron largimin dhe do të qendrojë në Milano.

Tashmë Mourinho duhet të shoh për ndonjë lojtar tjetër anësor, pasi nga ish-skuadra e tij duket se e ka të vështirë për të marrë lojtar.

Related posts

MANCHESTER UNITED-LIVERPOOL/ Vetëm 1 minutë lojë nga pjesa e dytë, Firmono ndëshkon “DJajtë e Kuq” (VIDEO)

Delo.autor

E BUJSHME NGA ANGLIA/ Inter bën ofertën për Emerson Palmieri, ja të gjitha detajet!

Delo.autor

AKUZAT PËR PËRDHUNIM/ Lëvizin “ekuilibrat” e CR7. Cënohet imazhi, shqetësohen sponsorët

Isa.Autor

Leave a Comment