Futboll Seria A Sport

Mesfushori i Milanit i shtrin dorën Lazios, Tare merr vendimin e fundit…

Lucas Biglia ka shprehur dëshirën për t’u larguar nga Milan dhe të rikthehej te Lazio, por ka marrë përgjigje negative nga presidenti Lotito dhe drejtori i klubit bardhekaltër, Igli Tare.

Argjentinasi donte të kthehej në “Olimpico” para se KAS të merrte vendimin për rikthimin e kuqezinjve në Europa League. Lajmin e ka bërë të ditur “cittaceleste.it.”

Ndërkohë, Lazio nuk do të marrë as Andre Schurrle nga Borussia Dortmund, ndryshe nga çfarë ishte shkruar në ditët e fundit. 27-vjeçari gjerman do të rikthehet në Premier League ku sipas “Daily Mail”, ai do të veshë fanellën e Fulham. Në Londër sulmuesi ka luajtur me Chelsea në vitin 2013.

Related posts

GARA PËR PARAQITJEN MË TË MIRË/ Ja kush shpallet lojtari i javës në Champions (FOTO)

Delo.autor

Babai i Neymarit tregon nëse biri i tij do të luajë kundër Real Madridit

Q.Autor

DUAN TITULLIN/ Nga Vidali te Modrici, e gjithë e vërteta pas “ëndrrës” zikaltër

Isa.Autor

Leave a Comment