Futboll Sport

Partizani gjen kundërshtar në Ohër, fikson miqësoren e parë ndaj ekipit maqedonas

Partizani ka njoftuar edhe miqësoren e parë që do të zhvillojë, teksa gjendet prej disa ditësh në Ohër, për përgatitjet për ndeshjen në Europa League ndaj Mariborit.

Të kuqtë njoftojnë se në datën 4 korrik, ditën e mërkurë, do të ndeshjen ndaj skuadrës maqedonase, Makedonija Gjorce Petrov. Ndeshja do të luhet në orën 14:00, ndërsa përballë “demat” do të kenë ekipin që u rendit e para në ligën e dytë maqedonase, dhe këtë vit do të jetë pjesë e elitës.

Related posts

Bari ka këtë plan për mesfushorin e Kombëtares shqiptare

Q.Autor

SPECIALE/ Shqipëri-Kosovë; Përballja ku eksperienca e “vëllait të madh” i druhet talentit të “vëllait të vogël”

Sadik.Autor

VENDIME TENDECIOZE/ Selmani apo Kastrati? Rasti që tregon se Panucci ia fut kot…

Isa.Autor

Leave a Comment