Futboll Premier League Sport

Publikohet foto ku Salah qesh me Ramosin pas eliminimit të Spanjës (FOTO)

Eliminimi i Spanjës nga Rusia në Kampionatin Botëror erdhi si i papritur, ndërsa tifozët në rrjetet sociale menjëherë kanë filluar të shfrenojnë fantazinë e tyre.

Një foto e postuar së fundmi rikthen në memorie finalen e Champions League mes Real Madridit dhe Liverpoolit.Në foton e mëposhtme paraqitet Salah që qesh me Ramosin, i cili po qan prej eliminim të Spanjës nga Botërori.

Kujtojmë që ishte Ramos që dëmtoi Salah në finalen e Championsit dhe fotoja e mëposhtme duket si një farë hakmarrjeje e egjiptianit ndaj dëmit që i shkaktoi mbrojtësi spanjoll.

Related posts

“JA PSE NUK ËSHTË MË E DASHURA IME”/ Mike Tyson dhe ndarja për arsyen e pabesueshme

Delo.autor

Cristiano Ronaldo te Juventus, Marchisio ka dy fjalë për portugezin

Isa.Autor

ËSHTË ZYRTARE/ Sheiku nuk ndalet në merkato, nënshkruan me talentin e Ajax… (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment