Futboll Sport

Punime intensive për “shtëpinë” e re të kuqezinjve, “Arena Kombëtare” merr formë (VIDEO)

Prej disa muajsh në kryeqytet po punohet intensivisht për të ngritur “shtëpinë” e re të kuqezinjve, “Arenën Kombëtare”. Tashmë stadiumi “Qemal Stafa” ka mbetur thjesht një kujtim, pasi ai është rrafshuar totalisht duke i lënë vendin këtij impianti modern që po ndërtohet mes kryeqytetit.

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar një video ku tregon ecurinë e punimeve, teksa shihen qartë tribunat e përfunduara. Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme.

Related posts

VALVERDE lumturohet për VIDAL/ LUFTËTAR i madh, do të sjellë energji tek Barcelona

Isa.Autor

Miqësorja e së vërtetës/ Italia për të “rilindur” kundër “gjelave”

Sadik.Autor

3 interistë, 1 juventin dhe Salah… zbulohet renditja e lojtarëve që kanë rritur vlerën e tyre

Q.Autor

Leave a Comment