Futboll Seria A Sport

ROBBEN FRIKSON JUVENTUSIN/ Holandezi flet për transferimin e Ronaldos…

Arjen Robben e kupton transferimin e Cristiano Ronaldos nga Real Madrid në Juventus. Arjen Robben ka komentuar transferimin e Cristiano Ronaldos nga Real Madrid në Juventus.

Sulmuesi i Bayern Munichut ka thënë se e kupton nevojën për të ndryshuar ambient nga ylli i madh portugez. “E kuptoj transferimin e Cristiano Ronaldos në Juventus, deklaroi Robben.

“Ai i ka fituar të gjitha në Real Madrid dhe kishte nevojë për një sfidë të re. Ai ka bërë aq shumë sa që nuk ka nevojë të dëshmohet”, deklaroi Robben në një konferencë për media.

Related posts

Agjenti i lojtarit të njohur “çon” Hysajn te Chelsea: Por me një kusht… (FOTO)

Sadik.Autor

BOTËRORI I KLUBEVE/ Flamengo caktohet finalist i parë, Liverpool pret radhën

Delo.autor

Milani drejt “goditjes” së madhe, nisin tratativat për Hazard

Q.Autor

Leave a Comment