Futboll Seria A Sport

Ronaldo mbërriti në Torino, bashkëshortja e tij harron… reçipetat

Ronaldo mbërriti në Torino dhe do të jetë dita e nesërme ku ish-futbollisti i Realit të Madridit do të bëjë prezantimin si lojtari i ri i Juventusit.

Luzitani ishte i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Xheorxhina Rodrigez. Modelja argjentinase dukej më në formë se kurrë dhe me forma sa më të ekspozuara.

Në foton që ajo është me Kristiano Ronaldon, ka një detaj që mund të vihet re shumë lehtë. Nga veshja e saj duket shumë qartë që ajo nuk ka vendosur reçipeta dhe kjo nxjerr veshje nxjerr në pah gjoksin e saj.

 

Related posts

I TRETI NË SPANJË/ Simeone është një hap larg etiketimit “LEGJENDA 250”

Delo.autor

SUPERIORE/ Luftëtari dhe Teuta kalojnë në avantazh, shikoni rezultatet dhe golat (VIDEO)

Delo.autor

ZYRTARE/ Bëri manovër të gabuar në Gjermani: FIA merr vendimin për Hamiltonin

Isa.Autor

Leave a Comment