Futboll Sport

“RUSI 2018″/ Ja imazhet që po bëjnë xhiron e rrjetit pak pas finales së Botërorit…

Franca arriti të fitojë Kupën e Botës këtë vit për të dytën herë në historinë e saj, pasi mposhtën 4-2 Kroacinë.Menjëherë pas vërshëllimës finale të arbitrit, festa nisi e çmendur në fushë e jashtë saj, e cila papritur u shoqërua edhe nga një shi i lehtë në “Luzhniki Stadium”.

Por duket se i vetmi që ishte përgatitur mirë për surprizat e motit ishte Presidenti rus Vladimir Putin, i cili u pa të ruhej me çadër nga badigardët e tij.

Ndersa dy lideret e tjere, Presidenti i Frances dhe ajo e Kroacise, kane festuar ne shi, duke mos e vrare mendjen. Keto imazhe jane duke bere xhiron e botes dhe perdoruesit e rrjetit social Twitter e kane komentuar gjeresisht kete gjest.

Related posts

PORTIERI SHQIPTAR/ Strakosha qetëson Lazion dhe tregon se kur e… djallosi

Isa.Autor

MIQËSORJA E LUKSIT/ Supersfidën Angli-Gjermani do ta drejtojnë arbitra shqiptarë

bora.autor

“TË Q*FSHA ROPT”/ Sadiku shpërthen pas golit “magjik” (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment