• Home
  • Futboll
  • Sergio Ramos harron dështimin e Botërorit, shijon pushimet me familjen (FOTO)
Futboll Gossip Sport

Sergio Ramos harron dështimin e Botërorit, shijon pushimet me familjen (FOTO)

Sergio Ramos ka bërë çmos të kthejë humorin pas Kupës së Botës duke shijuar pushime relaksuese me familjen në prag të sezonit. Kapiteni i Real Madrid ka postuar në Instagram ditën e premte një fotë nën rrezet e diellit në një vend që nuk tregohet, bashkë me gruan e tij Pilar Rubio dhe dy djemtë Sergio Ramos Jnr dhe Marco.

Ramos dhe prezantuesja e TV Rubio kanë që prej 2012 që janë bashkë dhe djali i tyre i tretë Alejandro lindi marsin e kaluar. Familja pozon mbi gurë të mëdhenj, teksa Ramos dhe Rubio gjithashtu kanë treguar foto me bijtë e tyre mbi një varkë. “Pushime me familjen: pushimet më të bukura. Ju dua!”

Related posts

ÇFARË LOJTARËSH/ Ky është formacioni më i “SHTRENJTË” në historinë e “El Clasicos”

Isa.Autor

Milan në bisedime me rebelin e Paris SG

Isa.Autor

Baseli mbush arkat nga shitjet, mbrojtësi kalon tek Dortmund për 30 mln euro

Q.Autor

Leave a Comment