Futboll La Liga Sport

SEZONI I RI/ Barcelona në Amerikë, nesër MESSI kryen vizitat mjekësore

Messi ka përfunduar pushimet dhe është gati për sezonin e ri. Sikurse raporton “Mundo Deportivo”, lojtari ditën e nesërme do të kryejë vizitat mjekësore përpara se të bashkohet me katalanasit, të cilët janë në Amerikë për kompeticionin International Champions Cup.

Argjentinasi do e nis sezonin e rti pa rivalin e tij të “përjetshëm”, Cristiano Ronaldo, pasi portugezi është transferuar në Intai te Juventus, ku do të tentojë të shkruajë emrin e tij në “faqet” e historinë së kampionëve të Italisë.

 

Related posts

SUPERLIGA/ Kryeqyteti pret “derbin e vogël”, Kastrioti debuton në Gjirokastër

Isa.Autor

Antonio Conte një hap larg shkarkimit nga Chelsea

Q.Autor

Ahmataj kërkon kohë për të bërë ndryshimin e madh te Kamza

Sadik.Autor

Leave a Comment