Champions League Futboll Sport

Sfida Champions/ Kukësi publikon çmimet e biletave për Karabakun

Kukësi ka njoftuar tifozët e saj për çmimet e biletave për ndeshjen e turit të dytë eliminator të Champions Ligës që ajo do të luajë ndaj Karabakut të Agollit. Takimi do të luhet në “Loro Boriçi” më datë 25 korrik, ora 19:00. Ja njoftimi i plotë për çmimet e biletave dhe pikat ku ato shiten:

Related posts

Tratativat për Emre Can, Juventus avancon bisedimet me Liverpool

Q.Autor

VIDEO/ U transferua në Spanjë, ja çfarë i ndodh Sadikut gjatë stërvitjes së parë

Q.Autor

Real Madridi në epërsi, Modric shënon gol fantastik (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment