Futboll Sport

Vjen për të mundur Partizanin/ Këngëtari i njohur “ndal” në aeroport mbrojtësin e Kombëtares (FOTO)

Lojtarët e Mariborit kanë mbërritur në Tiranë, ku ditën e nesërme do të ndeshen me Partizanin për takimin e parë kualifikues të Europa League.

Në kontigjentin e sllovenëve ndodhet dhe një shqiptar, Valon Ahmedi cili ka luajtur edhe me Kombëtaren në disa takime.

23-vjeçari i lindur në Maqedoni me të shkelur në tokën shqiptare është takuar me këngëtarin e njohur Getoar Selimi, duke shkrepur dhe një foto bashkë.

Related posts

Tifozët e PSG-së sulmojnë Neymarin. Çfarë po ndodh me brazilianin?

Sadik.Autor

Isco: E patë Gjermaninë?! Më mirë mos flisni për favoritë në këtë Botëror

Sadik.Autor

E PABESUESHME/ Guardiola apel për tifozët e Liverpoolit: Mos na sulmoni

Isa.Autor

Leave a Comment