Futboll Seria A Sport

ZYRTARE/ Zbulohen detajet e prezantimit të Ronaldos tek Juventusi

Prezantimi i Cristiano Ronaldos nuk do të jetë event i hapur për publikun. Portugezi do të prezantohet te Juventusi njësoj si të gjithë transfertat e tjera.

Edhe pse bëhet fjalë për blerjen më të madhe në histori të klubit, paraqitja e tij para mediave do të jetë konferenca e zakonshme.

“Prezantimi i Cristiano Ronaldos nuk do të jetë event i hapur për publikun, konferencë e zakonshme për media para gazetarëve”, ka bërë të ditur Romeo Agresti nga “Goal Italia”.

Related posts

BYLIS-KUKËSI/ Duro synon fitoren për të thelluar diferencën me “bardheblutë” (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

NDIZET SFIDA NË “STAMFORD BRIDGE”/ Manchester City realizon dy gola të shpejtë në 3 minuta (VIDEO)

Delo.autor

Disfatë e dyfishtë për Inter, DËMTOHET Nainggolan dhe mposhtet THELLË nga Sion (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment