Champions League Futboll Sport

BEFASIA CHAMPIONS LEAGUE/ Benfika ndalet në shtëpi, PAOK-u e ngrin në fund (VIDEO)

Skuadra greke e PAOK-ut vazhdon të befasojë dhe këtë herë e bën në një stadium të rëndësishëm si ai i Benfikës, ku vendësit, edhe pse kaluan të parët në avantazh me anë të Picit, me penallti, u goditën 15 minuta nga Uarda, që do të heshte stadiumin…

Një ndeshje me emocione dhe raste ajo e luajtur në Portugali, e vlefshme për biletën që të çon në grupet e Champions. Pas shtatë ditësh, në Selanik, grekët kanë mundësi që të kalojnë më tej dhe do t’u mjaftonte dhe një barazim pa gola për t’ia dalë…

Related posts

60 MILION EURO DHE KONTRATË 5 VJEÇARE/ Barcelona dorëzon ofertën për Piquen e ri

Delo.autor

Krizë financiare? Te Skënderbeu kanë 2 muaj pa marrë rrogat

Sadik.Autor

Paolo Maldini e lartëson Interin

Q.Autor

Leave a Comment