Futboll Seria A Sport

BOMBA E DITËS/ Transferimi i Higuain te Milani mund të DËSHTOJË, kjo është ARSYEJA…(FOTO)

E pabesueshme por e vërtetë! Chelsea ndërhynë, edhe pse Juventusi dhe Milani kanë mbyllur akordin për Higuainin. Sulmuesi argjentinas ka mbërritur në Milano mbrëmë.Ai është gati që të kryej testet mjekësore.

Mirëpo, “Mirror” raporton që Chelsea po bën një presion të madh për lojtarin.Anglezët duan ta marrin si huazim argjentinasin, për ta blerë më pas në fund të sezonit.

Mbetet të shihet nëse do të dështojë kalimi i Higuain te Milani, ani pse është shumë e vështirë të mendohet.

Përgatiti:AlpeNews.al

Related posts

Grekët bllokojnë Durmishajn/ Nuk vjen as Balliu. Ja kë fton Panuçi tek Shqipëria

Isa.Autor

PLAS TEK KATEGORIA E PARË/ Mesazh kërcënues sulmuesit të Shkumbinit, i kërkohet të mos luajë se…

Delo.autor

Josue: Neymari është në nivel me Messin dhe Ronaldon

Sadik.Autor

Leave a Comment