Futboll Gossip Sport

BRAZLIANI HARBOHET ME MODELEN SEKSI/ Neymar “nën kurthin parisien” të dashurisë (FOTO)

Neymar ka shijuar një mbrëmje romantike në Paris, me të dashurën e tij Bruna Marquezine para se ajo të fillonte stërvitjen në shtëpi. Pas tre ndarjeve, duket se dashuria e tyre tashmë është në kulmin e saj dhe këtë çifti ka dashur ta ndajë me të gjithë ndjekësit teksa ka postuar foto pranë kullës Eiffel në kryeqytetin Francez.

Pasi kanë shijuar ri takimin me grupin e Barcelonës në fillim të kësaj jave, ata kanë vendosur të shtojnë kujtimet nga Parisi dhe kanë organizuar një takim romantik.

Por pas takimit, Bruna ka dashur të tregojë para të dashuritë të saj aftësitë e mira në futboll, ndërsa Neymar ka përfituar dhe e ka filmuar këtë moment gazmor të tyre.

Bruna nuk ka nguruar dhe e ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

Related posts

“BARDH’ E BLU”/ Tirana nxjerr klipin special për 100-vjetorin me Ronela Hajatin dhe Dj Sardin (VIDEO)

Delo.autor

NUK ISHTË AS NË STOL/ Emery shpjegon mungesën e yllit të ekipit…

Delo.autor

Cabrini: Juventus-Napoli një klasike e futbollit italian

Sadik.Autor

Leave a Comment