Champions League Futboll Sport

E FUNDIT/ CHAMPINS LEAGUE: Short i vështirë për Real Madridin dhe Juventusin

Real Madridi dhe Roma do të përballen me mes vete në grupin G. Punë aspak të lehtë do të ketë edhe Juventusi, që do të përballet me Manchester Unitedin në grupin H.

Real Madridi mund të ketë probleme me Romën që ka bërë disa transferime cilësore, ndërsa ‘Zonja e Vjetër’ do të ketë mjaftë punë me Manchester Unitedin.

Grupet: 

Grupi A

1. Atletico de Madrid

2. Borussia Dortmund

Grupi B

1. FC Barcelona

2. Tottenham

Grupi C 

1. PSG

2. Napoli

Grupi D

1. Lokomotivo Moscow

2. FC Porto

Grupi E

1. FC Bayern Munich

2. SF Benfica

Grupi F

1. Manchester City

2. Shakhtar Donetsk

Grupi G

1. Real Madrid

2. As Roma

Grupi H

1. Juventus C.F

2. Manchester United

Related posts

Mësohet kundërshtari i radhës i Kosovës

Sadik.Autor

ZHDUKJA E EMILIANO SALA/ Motra bën postim prekës në rrjetet sociale: Edhe Nala është…(FOTO)

Delo.autor

LIVE/ Finalja Liverpool-Tottenham. Pjesa e dytë, rezultati 2-0

Delo.autor

Leave a Comment