Futboll Seria A Sport

E FUNDIT/ “Telenovela” Modriç, kroati merr vendimin për të ardhmen. Bën POSTIMIN e… (FOTO)

Luka Modriç e ka marrë tashmë një vendim. Ai do të qëndroje te Reali i Madridit. Këtë e bën me dije e përditshmja spanjolle “As”. Është e vërtetë se futbollisti u tundua pas Kupës së Botës, pas ofertës së klubit të Milanit për një aventurë 6 vjeçare, 4 në Milano dhe dy te klubi i Jiangsu Suning pasi kanë pronarë të përbashkët.

Por sipas burimeve të “As” pas vlerësimit të gjithçkaje me familjen e tij, lojtari ka marrë si vendim që të vazhdojë me Realin e Madridit. Sot futbollisti ka postuar edhe një foto në rrjetin social “Twitter” ku duket në stërvitje me klubin spanjoll dhe shkruan: “Sërish në punë”.

sdfgaskghasd

Related posts

SERBI I HAP SFIDË SHAQIRIT/ Ai e di shumë mirë se ku do të vijë, do mundohemi ta…

Isa.Autor

E BUJSHME NGA ITALIA/ Presidenti i Napolit gati 60 milion euro për yllin “Zikaltër”…

Delo.autor

Galliani: Për Milanin kam të njëjtë dashuri si 31 vjet më parë

Sadik.Autor

Leave a Comment