Futboll Premier League Sport

E RALLË/ LIVERPOOLI kërkon PERFEKSIONIN/ Punësonë një trajner për rivëniet anësore

Skuadra e Liverpulit duket se e ka marrë shumë seriozisht këtë vit për të bërë atë që mungon prej shumë vitesh. Të sjelli në “Anfield” trofeun e Premier Ligës. Dhe fakti që e kanë marrë seriozisht duket shumë qartë në veprimin e fundit të “The Reds”.

Sipas asaj që bën me dije “The Mirror” Liverpuli ka shtuar në stafin e tij trajnues edhe një trajner i cili do të bëjë trajnim lojtarëve për rivënjet anësore. “The Mirror” ka shkruar se Gronnemark ka kaluar 15 vitet e fundit të jetës së tij duke studiuar me kujdes këtë aspekt të lojës dhe është bërë një mjeshtër i vërtetë.

Related posts

E PAZAKONTË/ VIDEO E RRALLË: KHABIB është ndeshur me ARIUN duke u KACAFYTUR (VIDEO)

Isa.Autor

“TEKSA NA TREGONTE SE…”/ Martin Odengaard deklaron: Stërvitja me Zidane nuk të bën mirë për…

Delo.autor

ENGLAND-ZECH REPUBLIC/ “Vendasit” dyfishojnë shifrat, shënon Kane

Delo.autor

Leave a Comment