Futboll Sport

Egnatia “kockë e fortë” në 45 minuta, PARTIZANI nuk jep maksimumin në Rrogozhinë

Sapo ka përfunduar pjesa e parë në Rrogozhinë ku luhet ndeshja miqësore mes Egnatia-Partizani. Ky 45 minutësh ka përfunduar me rezultatin e ngushtë 0-1 për të besuarit e Gegës, që në fakt nuk kanë arritur të përmbushin pritshmëritë, pasi nga minuta e parë e nisi një pjesë e mirë e titullarëve.

Goli është shënuar nga mesfushori Mala, ndërsa mbetet për t’u parë edhe rezultati përfundimtar i kësaj ndeshjeje, nëse të kuqtë do e ndërrojnë “marshin”, ose do administrojnë rezultatin.

Related posts

Manchester City shumë pranë transferimit të Mahrezit

Sadik.Autor

TURNEU I SKOCISË/ Atleti 20-vjeçar suedez fluturon 6.18 metra dhe vendos rekord botëror

Delo.autor

Adrien Silva: Falë Zotit nuk përfundova me Mourinho-n

Q.Autor

Leave a Comment