Futboll Seria A Sport

“Dështimi” i Ronaldos në stërvitje/ DYBALA dhe COSTA “shkrihen gazit” me portugezin

Humori tek ekipi i Juventusit duket se është shumë i lartë në vigjilje të sezonit të ri. Në një video që po qarkullon në internet orët e fundit, shihen në një lojë tenisi me këmbë, Paulo Dibala e Duglas Kosta nga njëra anë, dhe Leonardo Bonuçi e Kristiano Ronaldo nga ana tjetër.

Por, në një moment Ronaldo dështon më së miri në tentativën e tij për të kaluar topin nga gjysmëfusha tjetër, dhe Kosta e Dibala nuk mbajnë dot, dhe shkrihen së qeshuri me portugezin.

{“videoid”:”1533745590571″,”type”:1,”ratio”:0.75}

Related posts

QUAJENI YLLI I KARANTINËS/ Mesfushori i Laçit nis sfidën e re me gola… “alla-Messi” (VIDEO)

Delo.autor

MESFUSHORI KËRKON LARGIMIN NGA “CAMP NOU”/ Ja vendimi përfundimtar i Barcelonës për Ivan Rakitic

Delo.autor

TOPLESS NË PLAZH ME TË “MËDHAJA”/ Futbollistja shqiptare: Ju tregoj dy lojtarët më seksi te Kombëtarja, kam marrë 500 euro për…

Delo.autor

Leave a Comment