Futboll Gossip Seria A Sport

FAMA E RONALDOS/ Portugezi mundohet të fshihet, milanezët e rrethojnë (VIDEO)

Ka çmendur adhuruesit e tij dhe fotografët profesionistë; CR7 është filmuar ditën e diel në Milano, teksa shoqëronte të fejuarën e tij, Georgina Rodriguez, për shopping në rrugën e famshme “Montenapoleone”.

Ylli portugez është munduar të fshehë pamjen e tij, por pa sukses, me tifozët që e kanë rrethuar menjëherë dhe me njërin prej tyre që i ka thënë: “Eja te Milan”.

Accompagnamento#CR7#CristianoRonaldo#⚽️calcio#Milano#az Service security #milano

A post shared by Adrian Adrian (@adrianadrian5479) on

Related posts

NGA PREMIER LEAGUE TEK BURGU PËR PEDOFILI/ Ish-fubollisti i Manchester Cityt lirohet pasi kreu…

Delo.autor

Barça-Valencia, luhet për rekordin 38-vjeçar

Sadik.Autor

MAVRAJ NË STOL/ Hysaj kapiten me Islandën: Na sulmojnë padrejtësisht, japim maksmimunin për Kombëtaren

bora.autor

Leave a Comment