Futboll Gossip Sport

JOSHËSE DHE BOMBASTIKE/ Sonia “mahnitëse” në brigjet spanjolle (FOTO)

Modelja e njohur spanjolle, Sonia Sarpe ka mahnitur fansat e saj në Instagram, me fotogalerinë më të fundit që ka postuar.

E ndodhur në plazhet e bukura spanjolle, bukuroshja nuk është kursyer para qindra-mijëra fansave, që e ndjekin në çdo postim.

Sonia Sarpe është bërë e njohur si një tifoze e çmendur e Spanjës, të cilën e ndjek në çdo stadium ku luan dhe natyrisht që nuk mungoi as në Rusi, ndonëse “La Roja” zhgënjeu me paraqitjen e saj.

Related posts

Gjithçka që duhet të dini për trofeun e Kupës së Botës

Isa.Autor

HIDHEN NË SULM PËR ZËVENDËSUESIN E GRIEZMANN/ Atletico gati 40 milionë euro për lojtarin e “Los Blancos”…

Delo.autor

Borini: Ekipet kundërshtare nuk na lënë të luajmë

Q.Autor

Leave a Comment