Futboll Sport

Luante për Malin e Zi/ Portieri i TALENTUAR I Man City i BASHKOHET përfundimisht KOSOVËS

Shumë lojtarë me origjinë ose të lindur në Kosovë i janë përgjgijur pozitivisht ftesës së skuadrës së re. Së fundmi portieri 20-vjeçar që luan për Shpresat e Manchester Cityt Arjanit Muriqi do t’i bashkohet përfaqësueses së Kosovës.

Lajmin e ka dhënë për median i ati i Arjanit duke shprehur lumturinë për zgjedhjen e të birit. Arjanit Muriqi u aktivizua gjatë këtyre viteve si pjesë e moshave të Malit të Zi.

Related posts

Juve lë jashtë dy yje për ndeshjen ndaj Valencias, ja formacioni i mundshëm

Isa.Autor

Eboue: “Guardiola trajneri që vrau karrierën e këtij super futbollisti”

Isa.Autor

Messi dhe Ronaldo: La Liga me njoftim shumë interesant për dy superyjet

Q.Autor

Leave a Comment