Futboll Gossip Seria A Sport

MAHNITËSE DHE BOMBASTIKE/ Pushimet “e nxehta” të gazetares italiane (FOTO)

Në Italia kanë filluar “ethet” e fillimit të kampionatit, që do të startojë pasditen e të shtunës, në orën 18:00, me sfidën e “Bentegodit”, mes Chievos e Juventusit, ku pritet të debutojë edhe Cristiano Ronaldo.

Gati për t’i dhënë mirëseardhjen Serisë A, është edhe gazetarja e modelja e njohur italiane, Ludovica Pagani, e cila pritet t’u japë sharm studiove televizive që do të analizojnë takimet e kampionatit.

Pasi ka realizuar një tur të kompletuar pushimesh, në ishujt grekë, në SHBA dhe në vende të tjera ekzotike, 26-vjeçarja nga Bergamo është gati t’i rikthehet normalitetit dhe të “jetojë” me futbollin.

Megjithatë, para se të fillojë e të merret me futbollin, Ludovica ka ndarë me 1.5 milionë fansat e saj edhe disa nga fotot më të bukura dhe më “hot” nga pushimet e saj verore.

 

Related posts

“REVOLUCION” TEK CHELSEA/ Sarri fillon ndryshimet që nga kuzhina

Sadik.Autor

VIDEO/ Pësoi gol, ja çfarë bën nga inati ky portier

Q.Autor

BARCELONA “ÇMENDET” PAS NEYMAR/ Oferta e radhës është e frikshme

bora.autor

Leave a Comment