Futboll La Liga Sport

Milani e hoqi si të pavlefshëm/ Sulmuesi “hakmerret” me tre gola në debutim (VIDEO)

Ish-sulmuesi i Milanit sezonin e kaluar, Andre Silva, ka shpërthyer që në ndeshjen e parë me ekipin e tij të ri në Spanjë, Sevijën. Në transfertën e fituar 1-4 ndaj Rajo Vajekanos, portguezi shënoi plot tri gola.

Pasi nuk la shumë gjurmë sezonin e kaluar, Milani e largoi si të pavlefshëm, por tashmë, mesa duket Andre Silva, ka gjetur motivimin e duhur, për të realizuar atë që di të bëjë më mirë, të shënojë.

Related posts

LUKS DHE PARA/ CR7 pushime LUKSOZE në Londër: I bën lekët “rrush e kumbulla” për…

Isa.Autor

TRONDITET SPORTI ITALIAN/ Ndahet nga jeta në moshën 28-vjeçare, sportistja e NJOHUR…

Isa.Autor

LEGANES-REAL MADRID/ “Los Blancos” barazon shifrat, shënon Benzema

Delo.autor

Leave a Comment