Futboll Seria A Sport

REAGIMI PAS SHORTIT/ ZANETI pa frikë: Grup i vështirë, por ne jemi INTERI

Pas hedhjes së shortit për fazën e grupeve në Champions League, kanë filluar edhe reagimet e para, nga protagonistët që të gjithë me zor i presin në këtë sezon të ri, të kompeticionit të magjishëm europian për klube.

Zaneti (Inter / Barcelona – PSV – Totenhem): “E dimë që në këtë kompeticion ka ekipe të forta, dhe ne ramë në një grup të vështirë. Do përgatitemi shumë mirë. I dimë vështirësitë, por ne jemi Interi, dhe duhet të mendojmë pozitivisht. Mesi? Nuk është vetëm ai, Barcelona ka lojtarë fantastikë që mund të bëjnë gjëra të jashtëzakonshme.”

Related posts

SERIE A AKTIVE NË MERKATON E VERËS/ Ja 25 transfertat në ditën e fundit, mes tyre edhe një shqiptar (FOTO)

Delo.autor

SYNOJNË SUPERLIGËN/ Kriza financiare, lojtarët nuk dalin në stërvitje se duan LEKËT

Isa.Autor

Kombëtarja u-21 sfidon Italinë/ Bushi i beson Bares e Ramadanit çelsat e mesfushës

Isa.Autor

Leave a Comment