Futboll Gossip Seria A Sport

Solci Perez/ Njihuni me fansen “SEKS BOMBË” për Icardin e Martinez (FOTO)

Në Argjentinë është e famshme për shfaqet e saj në televizion, ka pasion futbollit dhe nuk mungon kurrë me provat provokuese në Instagram.

Bëhet fjalë për Solci Perez, 25 vjece, një meteor në shkëlqim, fanse e dy sulmuesve të Interit në Serinë A, që vijnë nga vendlindja e saj, Mauro Icardi dhe Lautaro Martinez.

Solci është e aftë të bëjë gjithçka për të tërhequr vëmendjen. Fotot e mëposhtme tregojnë që është një bombë e vërtetë.

Related posts

PRAPASKENA/ Trajneri i Brazilit: Po monitorojmë ALLAN, ja pse nuk morëm JORGINHO

Isa.Autor

ZËVENDËSUESI I DEJVI BREGUT/ Teuta akord me një holandez që ka shënuar 40 gola (VIDEO)

Delo.autor

U TURPËRUAM ME SKOCINË/ Ja pse PANUCCI jep “shpresë” për kuqezinjtë

Isa.Autor

Leave a Comment