Futboll Sport

SUPERSFIDA/ Skënderbeu-Laçi: Shehi dhe Mërgjyshi zbulojnë “formulën” e fitores

Skënderbeu do të presë Laçin në orën 19:45 në Korçë për të luajtur takimin e javës së tretë të kampionatit në Superligë. Skënderbeu me gjashtë pikë të plota e ndërsa kurbianasit me katër të tilla, do provojnë sot forcën përballë njëra-tjetrës.

Në të dyja kampet duket se situata është e qetë dhe nuk pritet të ketë mungesa. Pak orë para se skuadrat të zbresin në fushën e blertë janë zbuluar formacionet e mundshme që janë si më poshtë.

Formacionet e mundshme:

Skënderbeu: Teqja, Vangjeli, Radas, Aliti, Abazi, Muzaka, Dita, Demte, Gripshi, Bregu, Krasniqi;

Laçi: Selmani, Shtubina, Frangaj, Gjoni, Sefgjinaj, Eler, Jonuzi, Lushkja, Mersinaj, Uzuni, Xhixha;

Related posts

BUZËQESH PANUCCI/ Asist fantastik i Memushajt, Peskara fiton e rrëmben vendin e parë (VIDEO)

Isa.Autor

MË SEKSI SE KURRË/ Wanda Nara tërbon fansat me postimin e fundit me format e saj bombastike (FOTO)

Delo.autor

KONKURON BOLTIN/ LOJTARI më i SHPEJTË në BOTË zbarkon në La Liga

Sadik.Autor

Leave a Comment