Futboll Premier League Sport

Xherdan SHAQIRI uron FESTËN E KURBAN BAJRAMIT të gjithë SHQIPTARËVE (FOTO)

Mesfushori shqiptar i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri, ka postuar një fotografi në rrjetin e tij social Instagram, ku ia ka uruar të gjithë ndjekësve të tij festën e Kurban Bajramit.

Shqiptari i cili luanë për Kombëtaren e Zvicrës u transferua në Liverpool nga Stoke City këtë verë për 13.5 milionë euro. Në ndeshjen debutuese me Liverpoolin në turneun parasezonal, ai shënoi një gol dhe e bëri një asist kundër Manchester Unitedit.

Related posts

PAS HUMBJES NDAJ TIRANËS/ Trajneri Ahmataj: Duhet ta harrojmë këtë ndeshje, pasi…

Delo.autor

PENALLTI MINUTË PAS MINUTE/ Rakitic shënon dhe kalon Kroacinë në gjysëmfinale (VIDEO)

Isa.Autor

PLAS MES MIQVE/ RAMOS ka një mesazh për MODRIC, që s’do t’i pëlqejë aspak RONALDOS

Isa.Autor

Leave a Comment