Futboll Premier League Sport

U shpall kampion bote me Francën/ “Gjeli” uron ndjeksit për FESTËN E KURBAN BAJRAMIT (FOTO)

Paul Pogba është hspallur kampion bote me Francën në “Rusi 2018”, duke qenë një nga lojtarët më të mirë të Kombëtares së tij, madje arriti të shënojë edhe në finale ndaj Kroacisë.

Sot është festa e Kurban Bajramit dhe mesfushori në një postim në rrjetet sociale, ku shpërndan këtë urim me të gjithë ndjekësit e tij.

 

Related posts

LIVE/ Manchester City-Tottenham, Phil Foden kalon “Qytetarët” në epërsi

Delo.autor

“VOJVODËN E KËRKONTE ATALANTA”/ Agjenti Aliaj: Ja lojtari i Shpresave që ka kualitetet e duhura për tu aktivizuar në Serie A

Delo.autor

“MBËSHTES KLUBIN DHE CHAMPIONS LEAGUE”/ Trajneri Flick: European Super League është e dëmshme për…

Delo.autor

Leave a Comment