Futboll Gossip Sport

BABA I DEVOTSHËM/ BECKHAM siguron fëmijët e tij se nuk do të “divorcohet” nga…

Edhe pse ishin shtuar shumë zërat se Davit Bekam do i jepte fund martesës me bashkëshorten e saj Viktorian, diçka e tillë është mohuar nga çifti. “Ku ka zë nuk është pa gjë”, por siç duket tani ish-lojtari i Anglisë ka vendosur t’i përkushtohet familjes së tij.

Bashkëshortja e tij Viktoria ka dhënë një intervistë së fundmi në një revistë mode ku e ka prekur dhe këtë çështje, duke treguar se ka qenë e vështirë për të dhe bashkëshortin e saj për t’i shpjeguar fëmijëve, saktësisht vajzës 7 vjeçe dhe djmeve adoleshentë se bëhej fjalë vetëm për thashetheme.

Për t’i shtuar vërtetësinë këtij lajmi, familja Bekam është parë në jug të Francës në një jaht luksoz. Jo vetëm kaq, por çifti nuk i ka kursyer as puthjet pasiononte, edhe pse vërdallë kanë qenë fëmijët e tyre. për më tepër shikoni galerinë e fotove më poshtë.

Related posts

JUVENTUS NUK DI TË NDALET/ Një kroat “DHURATË” për Allegrin

Isa.Autor

STATISTIKAT/ Lewandowski mbret edhe në Europë, bomberi polak lë pas Messin dhe Ronaldon

Delo.autor

PAS LARGIMIT TË MIRANDAS/ “Zikaltërit” zgjedhin mbrojtësin Andersen të Sampdorias për…

Isa.Autor

Leave a Comment