Champions League Futboll Sport

Crvena Zvezda – Napoli/ Publikohen formacionet zyrtare, ka shumë surpriza (FOTO)

Ka edhe befasi të tjera në formacionin e Napolit, por që duket se Ancelotti ka zgjedhur që të startojë me lojtarët që është duke i besuar që nga fillimi i këtij sezoni.

Formacionet zyrtare: Crvena Zvezda-Napoli

Related posts

FERENCVAROS-JUVENTUS/ Pirlo ul në stol Dybala dhe mbetet besnik i 3-4-1-2 (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

E BUJSHME NGA FRANCA/ PSG nxjerr në shitje “yllin” e skuadrës, tri skuadra në ndjekje

Delo.autor

Bien spekulimet, Verratti i gatshëm të rinovojë kontratën me PSG-në

Delo.autor

Leave a Comment