Futboll Sport

Ditëlindja e deputetit Fidel Ylli/ Ish-mundësi i shquar merr dhuratë një fanellë të Kombëtares

Deputeti i Partisë Socialiste, Fidel Ylli, me një të kaluar si mundës i shquar në sportin shqiptar, ka festuar ditën e sotme, 56-vjetorin e lindjes. Në një festë të organizuar, bashkë edhe me miqtë e tij, ai ka festuar këtë ditë të shënuar në jetën e tij.

Në këtë festë, miqtë i kanë bërë edhe një dhuratë të veçantë Fidel Yllit, ku i kanë dhuruar një fanellë të Kombëtares Shqiptare të Futbollit, me numrin 56, dhe ku shkruhej “Delo”.

Related posts

KORONAVIRUSI/ Cannavaro flet nga Kina: Këtu jeta është rikthyer, e kemi një rrugë për të kaluar këtë pandemi

Delo.autor

LIVE/ Botërori 2022: Mbyllet ndeshja Angli-Shqipëri. Rezultati 5-0

Delo.autor

LIVE/ “EURO 2020”: Mbyllet ndeshja Angli-Danimarkë në “Wembley”. Rezultati 2-1

Delo.autor

Leave a Comment