Futboll La Liga Sport

“DRIDHET” ATLETICO MADRID/ Ylli i madh i madrilenëve ka kërkuar LARGIMIN në janar

Jan Oblak po përgatitet që të largohet nga Atletiko Madridi. Portieri slloven nuk e ka nënshkruar kontratën e re, pasi e dëshiron largimin nga LaLiga.

Oblak ka refuzuar që ta nënshkruaj marrëveshjen e re me Atletiko Madridin, pasi po kërkon që të luaj te një skuadër më e madhe.

Portieri slloven tashmë i ka bërë me dije skuadrës spanjolle se ai ka disa qëllime tjera, prandaj kërkon ta respektojnë vendimin e tij.

Related posts

MESSI I KOSOVËS/ Werder Bremen fiton bindshëm, “ylli” i DARDANËVE e nisi si titullar (FOTO)

Isa.Autor

Superkupa e Europës/ Reali barazon rezultatin kundër Atleticos, shënon…

Isa.Autor

“BARELLA DO TË JETË SURPRIZA E “EURO 2020″/ Trajneri Lippi: Kjo Itali di si të fitojë, ata janë të vetëdijshëm për forcën dhe…

Delo.autor

Leave a Comment