Futboll Sport

E DHIMBSHME/ Sulmohet dhe VRITET, VDES kampionia spanjolle

Në SHBA vjen lajmi i rëndë i vdekjes së kampiones së golfit Celia Barquin Arozamena. 22-vjeçarja është sulmuar fizikisht dhe më pas është vrarë nga person që mendohet se është mashkull. Arozamena ndiqte studimet për inxhinieri civile në Ioëa të SHBA-së.

Ajo ishte fituese e kampionatit të golfit për universitetet në Iwoa dhe vlerësohej si një nga talented më të mëdha të sportit të golfit.

Arsyet e vrasjes së 22-vjeçares mbeten enigmë.

Related posts

ELIMINIMI I JUVENTUSIT NGA CHAMPIONS/ Ronaldo përzgjidhet nga tifozët si lojtari…

Delo.autor

EKSKLUZIVE/ Regi Lushkja: LAÇI në rrugën e duhur. KAKA është idhulli im sepse…

Isa.Autor

BARAZIM PA GOLA MES ERRËSIRËS/ “Shkodranët” dhe Teuta ndajnë pikët në “Loro Boriçi”

Delo.autor

Leave a Comment