Futboll Kombëtarja Sport

E FUNDIT/ Publikohet lista e Kombëtares, ja të gjithë të grumbulluarit, ja surprizat (FOTO)

Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Kristian Panuçi, ka bërë publike listën e përfaqësueses, për dy ndeshjet e Ligës së Kombeve, ndaj Izraelit dhe Skocisë, përkatësisht në datat 7 dhe 10 shtator.

Bie në sy, rikthimi i gardës së vjetër, me në krye kapitenin Agolli, dhe më pas Ergys Kaçe, Jahmir Hykën nga Amerika, si edhe Migjen Bashën, tashmë transferuar në Greqi.

Related posts

KORONAVIRUSI/ Trajneri italian në izolim, si e kalon ditën Sormani i Partizanit

Delo.autor

“EURO 2020″/ Dribluesit më të mirë të Kampionatit Europian, zhgënjen Ronaldo. Listën e kryeson…

Delo.autor

Petr Cech arrin rekord të pabesueshëm në Premierligë

Q.Autor

Leave a Comment