Futboll Seria A Sport

Italia i tregon muskujt RONALDOS, ja si e trajtojnë portugezin (VIDEO)

Italia duket se po e frustron akoma më shumë Cristiano Ronaldon. Ndryshe nga Spanja ku mund të shënonte në mënyra nga më të ndryshmet, portugezi po ndien presionin e madh nga kundërshtarët thuajse në çdo hap që ndiqet. Në takimin e djeshëm ndaj Parmës Ronaldo është goditur në pjesën e sipërme të syrit të majtë. Pamjet u siguruan në momentin kur ai po largohej pas takimit dhe në korridori i dha një autograf një fansi.

Megjithatë ai e ka ndjerë presionin e lojtarëve kundërshtarë pasi që në ndeshjen e parë me Chievon duke u përplasur me portierin Sorrentino duke e lënë të dëmtuar.

Ndaj Ronaldo bën mirë që ta marrë seriozisht sfidën e re në Itali.

Related posts

“LUTUNI PËR SHQIPËRINË/” Klubi spanjoll solidarizohet me gjestin domethënës

Delo.autor

SHTOHEN PROBLEMET PËR ZIDANE/ Do të mungojë në ndeshjen e parë të sezonit ylli i Realit…

Delo.autor

Suarez i bën thirrje skuadrës: Kini kujdes nga ky futbollist francez

Isa.Autor

Leave a Comment